| Kraxy a întrebat:

Salutare!
Îmi poate da cineva un server de GTA SA:MP?
De preferabil:
1. Modul RPG;
2. Peste 100 playeri;
3. Să aiba Gamemode UNIC;
4. Să ai ce să faci la level 1, nu doar stai AFK aşteptând să intrii în facţiuni...
5. Economie cât mai scăzută.
Mulţumesc anticipat. [Puteţi să mă contactaţi la Y! M: "floryyn_floryn28@yahoo.com"]

3 răspunsuri:
| luma a răspuns:

Adress: Final version-server creator DMC
Ping: 14
Mode:R-zone v0.1
Map: San Andreas
Ip: 94.176.163.59:7777
primi 10 care intra promesc 30 rp cate o masina( avem multe infernus si bullet) si 10000000 de dolari si dau admin la toti care intra

| Adrianos112 a răspuns:

Ip:r.sasnet.eu mie imi place si adresa care iti faci cont:WWW.SASNET.EU
FUNDA si este 500 playeri max in zilele de weekend sunt cam 100

| Kraxy explică (pentru Adrianos112):

Am spus: Modul RPG! happy