| MaFro a întrebat:

Salutare.Imi puteti spune un joc in care construiesti propriul tau oras? Sa le pui apa si electricitate si sa construiesti tot felul de lucruri ceva gen Cities Skylines sau SimCity 4 dar sa fie pentru pc Fujitsu 512MB VIDEO///2GB RAM///Processor Intel celerom 3. 60GHz 3.59GHz.Dau fundita.Dar pentru acest sistem...Si daca puteti sa imi spuneti in Sim City 4 cum sa maresc fondurile pe care le primesc/platesc lunar.Deoarece cand progresez primesc mult dar cand trebuie sa construiesti case de politie,pompieri, sau scoli incep sa platesc enorm. Funda si pentru asta.Mersi.

1 răspuns:
| Undercover112 a răspuns:

Un joc care sigur ti-ar placea ar fi Build a Lot, toate seriile, de la 1 la 5, e super fain, eu le-am terminat pe toate. Un alt joc ar fi Rising Cities cel de la Bigpoint.Cat despre Sim City 4 nu stiu nimic fiindca nu-l joc. Astept funda! Succes!