| Havok83 a întrebat:

Salutare...
Imi puteti spune va rog niste jocuri, nu foarte complexe in sensul sa nu necesite multe resurse, cu jefuiri de banci siau multe alte infractiuni.Adica tu sa fii personajul negativ.In afara de Payday ca le stiu pe astea.
Dau funda maree!

Răspuns Câştigător
| Lycan a răspuns:

Pai cam astea ar fi cu chestii de genu
GTA san andreas
max payne 2
The Godfather 1 si 2
mafia 1
ScarFace
Saints Row 1 si 2
Cam atat. offf trebuie sa ai un PC tare bun sau o consola ca sa joci jocuri ca lumea
aa am mai gasit :
True Crime
sau joaca-te Left 4 Dead [e cu zombie]
cam atat pentru pc tau
funda?

4 răspunsuri:
| Lycan a răspuns:

GTA
Saints Row 2
mafia 2
The Godfather
zi-mi ce componente ai (procesor placa video ram si monitor) ca sa stiu ce jocuri sa-ti zic
funda?

| Havok83 explică (pentru Lycan):

Pai am unele foarte mici
256 mega RAm
128 ram pe placa video nVIDIA geforce
procesor Intel pentium IV 2.4
dar in afara de jocurile de mai sus pe care mi leai spus nu mai sunt?

| Lycan a răspuns:

Mersi happy
daca vrei sa stii unde le downloadezi pune o alta intrebare si iti raspund
am eu niste surse foarte bune

| Havok83 explică (pentru Lycan):

Multumesc am cont pe file dar mi=ar prinde bine si sursele pe care le utilizezi si tu...cel mai mult ma oftica faptul ca nu pot juca payday deci iubesc jocul ala