| xFishalGamer a întrebat:

Salutare joc league of legends de 5 zile, Imi place sa joc Kalista Bot, Top am level 9 si as vrea sa imi soune-ti cu ce rune ar trebui sa joc cu Kalista cu ce Abilitatii se joaca Kalista top sau bot? ma refer heal, teleport, etc. Si as vrea niste sfaturi cum pot juca binisor? P.S daca cineva vrea sa joace cu mine lol sa imi zica.

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Https://www.mobafire.com/ Pe site-ul asta gasesti cele mai bune build-uri si rune, sfaturi si multe altele.

| gamersamp12 a răspuns:

League Of Legends iti recomanda singru itemele pentru fiecare jucator. Heal, Teleport, Flash sunt doar vraji pe care le folosesti dupa placul tau sau modul tau de joc recomand flash si heal. Iar cat despre top sau bot cu Kalista depinde de experieta ta in joc. Daca esti pro du-te mid cu Kalista daca nu ramai pe bot pana devin un jucator bun. Irasi Kalista nu este singurul campion din lol cu timpul o sa vezi ca sunt alti mai buni. Bafta la farmat.

| UnderVoltage a răspuns:

Adaugama pe discord si o sa incerc sa te ajut asa fiind mult mai usor ThePúrplèMoon#5420

| xFishalGamer explică:

P.S as vrea sa imi spune-ti si cu ce iteme sa joc tot Kalista pentru ca na big grin