| ffking a întrebat:

Salutare jucatorilor San Andreas Multiplayer (Sa:mp) happy

Invit toti jucatorii de sa:mp care doresc un server placut cu un staff capabil si event-uri bine organizate.
S-a dat WIPE total,case, biz-uri & masini personale sunt libere pentru toti jucatorii care joaca pe server.

Adresa la care va puteti conecta: gta.extream.ro:7777
Media jucatorilor online: 50 / 100

* Serverul are un gamemod cu adevarat unic
* 13 factiuni si 13 job-uri la care puteti aplica
* Se cauta staff in continuare,aveti posibilitatea de a intra in staff chiar dupa cateva ore de joc.
* Nu se accepta jucatori care folosesc engine-uri care le avatanjeaza jocul (cheat's)

Pentru alte intrebari sau informati Y! M: body_z
Cu stima, GTA.eXtream.ro.

2 răspunsuri:
| Crapgg a răspuns:

Eu ma bag big grin

| Luiuz_Luiuz_Ionut_1993 a răspuns:

Frumos server, va recommand