| Akin21 a întrebat:

Salutare la toata lumea.Astazi as vrea sa va dau ipiul la serverul meu de minecraft... Inca e in constructie si de acea inca nu sunt playeri. Dar cine vrea va rog sa intrati ..serverul ruleaza pe HAMAKI dar nu e o problema. Intrati la hamaki si la join an existing network la network id scrieti Absolut Game 5, 6,7 si la pasworld scrieti 12345 Cine vrea sa intre va rog intrati.

3 răspunsuri:
| Amplifier a răspuns:

Iti dau un sfat scoate-l de pe hamachi ca nu o sa ai playeri, pe hamachi cand intri ti se afiseaza ip-ul si e riscant fal cumva sa mearga fara hamachi si eu intru pe el nuami lasa-mi un mesaj

| Akin21 explică (pentru Amplifier):

De scos de pe hamaki nu pot ca am ip dinamic ..la pc daca e riscant sau nu cu ipiul de la hamaki nu stiu.dar daca vrei sa intrii imtra terog.

| Amplifier a răspuns (pentru Akin21):

L-ai inchis?