| aLeXsNs a întrebat:

Salutare la toata lumea, intrebare pentru cei care joaca dragon city pe facebook, as dori sa-mi fac un dragon anumit
soccer or cool fire dragon si nu stiu ce sa combin
pentru raspunsul care imi v-a dat soccer sau cool fire dragon dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Serban002 a răspuns:

Cool Fire Dragon=Soccer+Soocer, Vulcano+Alpine, Laser+Dandelion.
Soccer Dragon=Laser+Dandelion.
Cam atat am gasit dar sper ca te-am ajutat.

| aLeXsNs explică (pentru Serban002):

Ok frate o sa combin, o sa incerc doua serii din ele si daca merge vreo una eu iti dau funda + vot ( daca merg ) nu uita facebookul meu este Alex Baranescu ( intr-o masina cu telefonul in mana ) multumesc!

| Serban002 a răspuns (pentru aLeXsNs):

Cu placere