| boogyezonn1 a întrebat:

Salutare la toatalumea as vrea sa joc un metin2 foarte super mega extra hiper fain eu sunt slab...dar asa te inveti jucand la inceput usor acum inapoi la subject. As dori un metin cu rate mari in care levelul max e cam 250-255 cu otele si batalii si arme respectiv armuri de level 70 la magazin si sa se poata evolua de ex batalia in sirius... otelul in pose dupa aia in king

Va multumesc enoorm ca imi spuneti un astfel de server o sa va raman dator pe viata jur va rog frumos sa imi scrieti un metin de asta care sa mearga

Multumesc anticipat dau funda si ce vreti voi

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Metin 2 Arena este cel mai bun metin2 de pana acum, dupa mine.

Bafta!

| stefano200 a răspuns:

Un metin fain e metin2steel sau epical sau earth.Au rate mari si lvl 250. Funda? pls

| Ic3MaNN a răspuns:

Metin2 Night Fury, Metin2 Yoneis, Metin 3D, Metin2 Violin

| IoanChis a răspuns:

Metin2wos