| RTDRomania a întrebat:

Salutare lume, am intrat pe site-ul metin2ro si mi-am cautat avatarul si nu il mai gasesc,se poate sa se fi sters, nu mam mai jucat pe el de 2 ani

3 răspunsuri:
| AnoNimNoNim a răspuns:

Conteaza ce lvl ai, ca numai cele de 20+ se incadreaza in ranking big grin

| RTDRomania explică (pentru AnoNimNoNim):

Am nivel 40 si numele e Robertspan, daca il gasesti tu da-mi si mie linkul sau o poza.Ms

| zDenYz a răspuns:

Buna,conturile de pe metin2 nu s-au sters niciodata e imposibil sa nu-l mai ai poate ai uitat parola sau idu-l dar eu am jucat acum 4 ani si si acum il mai am contul