| UnXeeN a întrebat:

Salutare lume.
Am o problema cu PC-ul, am windows 8 si nu imi ruleaza Counter strike
Cand intru in joc ramane imaginea neagra si nu se intampla nimic, se blocheaza.
Ce sa fac?
Dau o bere pe facebook celui care ma ajuta

4 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Dai click dreapta pe el >proprietati>compatibilitate si alege windows xp sp3 ori wind7 ma indoiesc ca ar merge daca ai baga wind8 jocul e vechi ai grija sa nu iti termine wind.
Daca nu merge cum am zis eu incearca sa descarci o versiune care nu necesita instalarea. In alte cuvinte descarci toate fisierele nu mai ai unul singur care instaleaza jocul si extrage fisierele. Sper ca ai inteles ce am incercat sa iti explic happy nu stiu cum sa iti spun altfel.

| UnXeeN explică (pentru Bobby711):

Am incercat in toate felurile si cand intru in joc mise blocheaza si trebuie sa restartez PC-ul.
Ce este ciudat ca inainte cu 2 zile a mers

| UnXeeN explică (pentru Bobby711):

Am incercat in toate felurile si cand intru in joc mise blocheaza si trebuie sa restartez PC-ul.
Ce este ciudat ca, inainte cu 2 zile a mers

| Bobby711 a răspuns (pentru UnXeeN):

Ti am spus descarca o veriune care sa indeplineasca conditiile alea de mai sus mie mi a mers pe 8 deci nu are cum sa nu iti mearga si tie.