| anonim_4396 a întrebat:

Salutare lume! Bun as vrea sa stiu cum adaug un forum pe pagina mea. Sa va si explic sa intelegeti am un sv de metin2 si pe pagina ii un forum, eu mi-am facut alt forum si vreau sa il bag pe al meu in locul aluia. funda +vot dar explicat romaneste ziceti-mi unde sa intru si ce sa fac daca nu sti nu da raspuns.

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Pagina de la Metin2 se face prin Xampp.
C/xampp/htdocs/menu(home)/
Difera pagina de homapage.
Acasa,Home, Menu o deschizi prin Notepad sau Notepad++ si gasesti acolo (Acasa, forum, start) cauti Forum si inlocuiesti saitul si dai salvare.

Desigur ca nu gasesti pe internet asa ceva, iar in al doilea rand sa faci acest lucru pagina de forum nu era a ta era altcuiva si ai vrut sa inlocuesti cu pagina ta.

Mult Succes cu Forumul si Servarul de Mt2.

| barbutxxx a răspuns (pentru DragomirMihail2020):

Frate mai salvat bine acuam nu il mai am dar mil deschid iar acum de paste fff tare

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru barbutxxx):

Cu placere.