| SKillerQSama a întrebat:

Salutare lume, eu si cu un prieten de-al meu ne-am apucat sa facem o echipa de lol/ cs go / rocket league, etc. si vrem sa jucam cat mai multe jocuri impreuna, momentan suntem vreo 3 pe cs, 2 pe lol etc. dar mai avem nevoie de oameni,, poate cineva care sa joace lol supp/top/adc happy, sau cineva care iubeste survival-urile gen the forest, daca sunteti interesati sa imi lasa-ti un link de Facebook sau steam

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu cu teeemoooooo si Doub cu Asheeee

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

DAaaaaaaaaaaaa

| SKillerQSama explică (pentru whatevernvm):

Aveti steam? sau imi puteti da un link de Facebook ca sa va pot contacta?