| Karu a întrebat:

Salutare ma joc Darksiders 2 si am ajuns la karkions si nu sitiu cu sa trec m-am uitat pe youtube la un filmulet da nu inteleg cum trebuie sa imping bila ca sa il loveasca"?

Răspuns Câştigător
| LittlePunk a răspuns:

Ai vazut cand karkinos da charge inspre tine, dupa ce te feresti cad bilele alea.Te duci langa bile apesi pe e sa le controlezi fixezi tinta spre karkinos si apesi pe rotita sa le impinga in el ca sa il dea jos, dupa care poti da in el pana ce se ridica.Dar trebuie sa te grabesti ca bilele alea se sparg daca te misti greu si ies pui din ele.

2 răspunsuri:
| blodinel a răspuns:

Am jucat ceva darksiders 2 pe cine sa loveasca mobi? sau sa o arunci undeva unde nu poti tu ajunge apasa pe rotita de la soricellaughing si o arunca

| Karu explică:

Da dar o arunc bila aia in el dar de fiecare data nu il darama de ce