| VanHelsinG007 a întrebat:

Salut.joc darksiders 2 si am ajuns la bossul Karkinos.problema e ca nu pot sa trec.trebuie sa imping niste bile in el si nu se sparg cana ajung in contact cu acesta.cine stie cum, il rog sa ma ajute. ofer funda bineinteles

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cand e monstrul cazut, si ai "selectat" bila, apasa pe scroll-ul de la mouse.Nu roti, Apasa!

| VanHelsinG007 explică (pentru CM7YRE):

Stiu de asta dar cand dau cu bila intransu nu se intampla nimic.daar...pana la urma am reusit.nu stii cum pot sa scot optiunile de la trainer(sa nu mai am bani infiniti, viata...), sa le dezactivez?