| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Ma numesc Sergiu, si caut un ajutor pentru serverul meu de metin2.

Doresc ca el sa stie sa : faca site sau sa umble pe site, sa umble la navigat, si daca avem donatii sa il hostam, sa aiba ip static nu DINAMIC pentru detalii add : monster_energy_sese@yahoo.com sau trimiteti email mai bine dati add. Dau Funda la Noul meu partener

4 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

Aici posibil sa te pot ajuta... Mie ce imi iese din toata treaba?

| LonGin a răspuns (pentru DarkLaden):

Depinde... Dami add pentru mai multe detalii. Mess :monster_energy_sese@yahoo.com. Skype : doseoflovesese

| LonGin a răspuns:

DarLaden, depinde..., vei fii in staff si vei avea aces full. Pentru mai multe detalii da-mi add la mess. monster_energy_sese

| LonGin a răspuns:

Depinde... Vei fii in staff, vei fii player cu modate, mai multe... vedem pe parcurs daca doresti da-mi add la mess :monster_energy_sese@yahoo.com