| Herr a întrebat:

Salutare, ma poate ajuta cineva in legatura cu Transformers Revenge of the Fallen Multiplayer?
Vreau sa stiu de ce am nevoie sa joc acest joc multiplayer.Trebuie sa iau jocul tot, si in el are optiunea multiplayer? Am nevoie de ajutor, dau funda.

1 răspuns:
| s8tan a răspuns:

De obicei jocirile downlodate ilegal (piratate) nu au optiunea de MULTIPLAYER deoarece necesita o autentificare si verificare a versiunii tale a jocului pe site-urile firmei producatoare sau necesita un product key original care vine odata cu jocul cumparat si care se poate folosi doar odata la activare. Deci ca sa poti juca MULTIPLAYER va trebui sa ai conexiune la internet si sa achizitionezi jocul original.