| FazekasErvin a întrebat:

Salutare, mi-am descarcat de pe net RDR 2 si am o mica problema. La inceput jocul mergea perfect, dar cand am ajuns la 36% progress a iesit din joc. Dupa care am intrat din nou si a mers foarte putin si i-a a iesit. Daca ajuta tin sa precizez ca l-am descarcat de pe un site si prin in doua etape. In prima zi aveam un program de la sistemul de operare dezactivat iar a doua zi am uitat sa il opresc cand am pornit descarcarea si tind sa cred ca mi-a sters din fisierele jocului si de aceea sa fie.
Daca ma poate cineva ajuta sa imi rezolv problem sau daca pot sa il iau reinstalez de undeva free si stiti vreun loc de unde pot sa imi iau jocul dar sa raman cu progresul sau macar cu o parte din el?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

SkidrowReloaded, IGGGAMES sau FitgirlRepacks.co (cel cu.co este siteul oficial, restul sunt fakeuri)
As recomanda si prin file list, insa cele de sus sunt si ele bune si sigure.
Jocul cred ca are undeva la 100 de GB, pe fitgirlrepacks il gasesti undeva la 65GB, insa nu recomand decat daca ai un o viteza de internet foarte proasta, ca repackurile, la instalare, cam reduc din viata HDD-ului.