| KingCobra a întrebat:

Salutare. Mor de plictiseala. Spune-mi și mie niște jocuri de PC interesante. Funda!

Răspuns Câştigător
| AlinxD1 a răspuns:

Far Cry 1, 2, GTA San Andreas, Counter-Strike 1.6, Call of Duty 1, 2, 4, 5, Modern Warfare 3 Cryssis 3 etc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Team Fortres 2 big grin cel mai tare joc.
Este un joc cu impuscaturi, dar nu unul sec cum este C.S.
Exista mai multe personaje din care poti alege fiecare cu abilitati diferite si arme diferite.
Jocul este gratis pe Steam,si imi place ca daca esti free to play nu e un dezavantaj, adica nu ca jocurile in care daca nu bagi sute de lei te bat toti.

| casandru a răspuns:

Euro Truck2, the simis, far cry, daca mai vrei trimitem mesaj

| LaurMicutul a răspuns:

Minecraft,Transformice,SA-MP,Counter-Strike 1.6 / 1.8 Far Cry, Terarria, AQW... Funda?

| Joker132 a răspuns:

Salut uite cateva jocuri Far Cry, Gta San Andreas Counter-Strike 1.6, Call Of Duty 2, Need For Speed