| favij2000 a întrebat:

Salutare, pe acest laptop http://www.emag.ro/laptop-lenovo-ideapad-y5070-cu-proces or-intelr-coretm-i7-4710hq-2-50ghz-haswelltm-15-6-full-h d-8gb-1tb-nVIDIA-geforce-gtx-860m-4gb-freedos-black-5943 2248/pd/DLY15BBBM/

urmatoarele jocuri :COD ADVANCE WARFARE, RYSE OF ROME, GTA 5, AC UNITY, THE NEW ORDER, MORTAL KOMBAT X, BF 4, etc..., pot rula la high sau very high

Răspuns Câştigător
| Entryon a răspuns:

Da, ti-ar merge chiar bine cu 60-80 fps la toate mai ales ca ai 4 gb ram, dar nu ar strica in viitor sa mai pui.
Funda?

2 răspunsuri:
| Warchild a răspuns:

Raspunsul e relativ, poti rula la high sau very high dar nu fi sigur ca si la maxim de fps, incearca sa optimizezi unul din jocuri in geforce experience sau gamebooster si vezi ce setari sunt recomandate pentru performanta maxima

| Warchild a răspuns (pentru Warchild):

Si totul la rezolutia de 1920 x 1080