| tinerelu a întrebat:

pe nokia 5800 XM cum pot face ca jocurile care le descarc sa se vada pe tot ecranul? si sa joc pe touch?

4 răspunsuri:
| NoName05291 a răspuns:

Pai intra pe saitul telefonului si gasesti cate vrei wallpapers teme orice sau intereseaza-te pe la germanos sau Vodafone sau Orange sau de la ce megazin l-ai cumparat

| tinerelu explică (pentru NoName05291):

Nuu,eu vreau sa ca jocurile cand le joc sa imi apara pe tot ecranul ca imi apare si tastatura aceea daca stiti, si vreau sa stiu cum fac sa apara pe tot ecranul!

| NoName05291 a răspuns (pentru tinerelu):

Da stiu dar acele jocuri nu se pot vedea pe tot ecranul pentru ca ele erau facute pentru telefoanele clasice fara touch si au fost prelucrate ca sa se vada butoanele alea dar decat pe saitu telefonului gasesti iti zic eu ca eu de acolo mi-am descarcat o sa gasesti mai multe eu de exemplu am luat angry birds

| tinerelu explică (pentru NoName05291):

Ok multumesc, dar care este site-ul telefonului daca vrei sa-mi zicibig grin