| Morphines a întrebat:

Salutare!
Pentru cunoscători, aș dori să știu dacă pe acest laptop pot juca FIFA 16 sau GTA IV/V

Este un Laptop ASUS X550JK-XX258D, Intel® Core™ i5-4200H pana la 3. 4GHz, 15.6", 8GB, 1TB, nVidia GeForce GTX 850M 2GB

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

GTA 4 lejer pe maxim, GTA 5 pe high, FIFA 16 pe maxim, dar vezi sa ii iei un cooling pad, laptop-urile Asus au nevoie de racire buna daca vrei sa te joci pe ele, altfei vei avea probleme de performanta din cauza supraincalzirii.

2 răspunsuri:
| AndyKama a răspuns:

Salut.Cu aceste specificatii poti rula orice joc fara problem.winking

| vaseavasea4141 a răspuns:

O sa poti jucam dar cu grafici minime iar gta 4 nu e optimizat deloc deci poate pe medium