| ValentinAFM a întrebat:

Vreau sa imi i-au Laptop ASUS N551JK-CN102D, Intel Core i5-4200H pana la 3. 4GHz, 15.6" Full HD, 8GB, 1TB, nVIDIA GeForce GTX 850M 4GB DDR3, Free Dos. Poate sa imi spuna cineva cate fps am pe lol si daca merge gta5? Va rog mult!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| k330sk3a a răspuns:

Lol iti va merge cu siguranta, si gta 5, dar va avea lag cateodata pentru ca ai doar 4 gb ram, pentru gta 5, minimul este de 6 gb, dar va merge bine in cea mai mare parte.

1 răspuns:
| CeVorbestiMa a răspuns:

Gta5 dupa parerea mea o sa-ti mearga...despre lol habar n-am