| adyb0y a întrebat:

Salutare prieteni. Va adresez o intrebare la care va cer un sfat. Astfel : vreau sa cumpar o placa de baza G31-M7 TE (socket 775) de la cineva de pe un forum. El nu stie cam care ar fi pretul unei asemenea placi la second hand si nici eu,drept urmare va cer sfatul "cat sa ii ofer pe placa". Mentionez ca este doar placa propriu-zisa,fara procesor,fara cooler,fara memorii RAM, doar placa. Va multumesc

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Eu cred ca face cel putin 44$...

| adyb0y explică (pentru CoL00SaL):

Multumesc,dar noua este 170 ron, deci nu cred ca se apropie de 44$. Eu ma gandeam la un 60 ron. Multam