| CosminSM a întrebat:

Cine stie o placa de baza socket 775 cu ddr2+ddr3, care suporta hdd hitachi la second hand de pe net?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce are hitachi in plus? Crezi ca o intereseaza pe placa de baza cum il cheama pe hdd?

| CosminSM explică (pentru K0sti):

Dar am vazut la una ca scrie ca suporta sata, ca gandeam ca poate placa de baza pe care vreau s-o iau nu suporta hard diskul hitachi.Nu conteaza, merge orice placa de baza care sa suporte hitachi?

| K0sti a răspuns (pentru CosminSM):

Tu nu auzi ca nu are treaba cu Hitachi, are treaba cu interfata, poate sa-l cheme si woody woodpecker!

| CosminSM explică (pentru K0sti):

Si cum aflu ce interfata am?

| K0sti a răspuns (pentru CosminSM):

Nu stii cum arata un HDD pe SATA sau IDE? Nasol! Google it!

| stlucian a răspuns:

Cauta pe "tocmai.ro" sau "OLX"