| CAMIOANIEEE a întrebat:

Recomandați-mi și mie o placă de bază NEAPĂRAT cu soclul(socket-ul)AM3+,4 sloturi de RAM, să suporte 32GB RAM, slot

PCI Express pentru placa video, să nu se încălzeazcă în prostie(deci, să aibă ceva răcire)și o plăcuță de 16GB RAM(dacă există)sau 2 de 8 Samsung,dacă se poate, dacă nu, Kingston! Cea mai bună recomandare primește legendarul reward... FUNDA!(scuzați categoria dacă e și am mai pus o dată întrebarea, dar n-a răspuns nimenisad )