| CAMIOANIEEE a întrebat:

Îmi construiesc un calculator și vreau să știu dacă e necesară o placă de sunet(știu că e deja în placa de bază,dar nu stiu dacă e de ajuns)dacă trebuie, recomandați-mi una foarte bună la calitate/preț, Cea mai bună recomandare primește legendarul reward... FUNDA!

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Pai zi-mi ce placa de baza ai...pentru ca daca placa de baza pe care o vei cumpara are sistem 5.1, 6.1, 7.1 nu mai are rost sa investesti bani aiurea in placa de sunet, pentru ca nu are rost!

| CAMIOANIEEE explică (pentru CoL00SaL):

Am pus o altă întrebare în care am zis să mi se recomande o placă de bază bună.