| george1598 a întrebat:

Se pot juca jocuri de playstation 3 si fara sa cumperi jocurile, adica sa le descarci sau ceva? Daca nu, imi puteti da un site unde sa gasesc jocuri ieftine?

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Daca incerci sa "fraieresti" play-station-u si sa ii bagi jocuri de pe net, poti sa il strici! A incercat si un prieten de al meu si asta a patit sad mai bine sa nu risti!

| vladutt a răspuns:

Salut.Nu poti sa le pui direct de pe net.Mai intai trebuie MODAT.Du-te la un specialist.Costa intre 50lei-150lei.