| Ionut_Ionut_1990 a întrebat:

Salutare stie careva daca sunt bune placile video msi 6800 series 128mb pe 256 biti? va rog spuneti-mi merg ceva jocuri pe ea

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Erau foarte bune la vremea lor... acuma vreo 9 ani cind au fost lansate. In momentul de fata nu merita sa bagi asa ceva in calculator, poate doar daca o iei cu maxim 30 RON. Nu de alta, dar o sa ai de dat bani la curent dupa aia din belsug...

| Ionut_Ionut_1990 explică (pentru KodrutZ):

Deci is slabute la jocuri cam cat merita sa dau pe una ca are un pr de al meu 4 placi asemenea? si mersi mult de raspuns

| KodrutZ a răspuns (pentru Ionut_Ionut_1990):

Cum ziceam, maxim 30 RON. Daca e prieten bun, atunci 30 RON si-o bere. Sint ANTICE.

| Ionut_Ionut_1990 explică (pentru KodrutZ):

Mersi mult de tot pentru raspunsul tau