| onlym3 a întrebat:

Salutare,stie cineva de unde pot cumpara o licenta Starcraft 2 si bineinteles sa fie un site de incredere?(am nevoie doar de digital key, fara cd)
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Cel mai mare site de incredere este http://computergames.ro/

| onlym3 explică (pentru ThEEmperoR):

Mersi de raspuns dar au niste preturi de te lasa masca, 180ron pentru digital key? cu aceeasi bani pot cumpara de pe eMAG cu tot cu cdhappy.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru onlym3):

Da cum adica "digital key"? Adica serialul?

| onlym3 explică (pentru ThEEmperoR):

Da,exista posibilitatea sa achitionezi doar acel cod pentru a inregistra jocul(primesti pe mail serialul).

| ThEEmperoR a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Am gasit. Imposibil! Pe toate site-urile sunt 58$, 55$ etc. Incearca-l pe asta: 2964-13246-1483. Alte site-uri de incredere: Amazon si Ebay.