| Deppx3 a întrebat:

Stie cineva un program de facut intro?
Fara Sony Vegas, After Effects si Aurora 3D

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Program de facut intro mai simplu decat Aurora 3D nu cred ca gasesti, doar alea pe net unde scrii ce vrei si iti genereaza automat, chestia e ca unele trebuie platite si altele sunt de proasta calitate... daca nu te pricepi in Sony Vegas si nici in After Effects nu prea cred ca are rost sa iti spun de Cinema 4D. Dar vezi tu, apasa, dai niste clickuri pe acolo si vezi ce iese big grin

Salutari!

| Deppx3 explică (pentru userul7200):

Vreau să-mi fac unul cum vreau eu, nu cum este făcut de alții happy

1 răspuns: