| FlyJack a întrebat:

Sunt in cautare de comuntati de gaming care recruteaza servere de counter-strike si nu numai. Vreau comunitati mai putin cunoscute. Adica foarte putin cunoscute. Nu vreau comunitati pe care intra 3 oameni dimineata pe forum, vreau o NOUA nu cu multi membrii dar care se tine de treaba. DAU FUNDA! big grin

3 răspunsuri:
| mihai13213123121 a răspuns:

Www.pzone.ro/forum, o comunitate nu foarte mare, nici prea mica, avem nevoie de servere de counter-strike, te asteptam

| mihai13213123121 a răspuns:

Www.pzone.ro/forum, cautam oameni cu servere de cs, avem deocamdata doar de SA:MP, Minecraft, Metin 2, recrutarile de staff pe forum sunt deschise!

| ArOnDV22 a răspuns:

Www.darkvibe.ro/forum
Comunitatea rulează pe noua versiunea de IPB optimizată excelent.
Avem un staff matur cuprins între 16-35 de ani, care este pus pe treabă.

Comunitatea este în căutare de:
-Designeri cu minim 1 an experiență în Photoshop sau orice alt program de editare stock-uri / videouri.
-Moderatori cu o vârstă de peste 16 ani, sau cel puțin cu un comportament exemplat și matur.
-Persoane ce vor să își deschidă un server, alături de partenerul official al comunității ( Voi oferii numele în privat pentru a nu face reclamă aici )
-Membrii cu clanuri de orice joc, vor fi găzduiți pe serverul de TeamSpeak al comunității ( Wot, WOW, Terra, Lineage 2, League of legends, Dota 2, Gta V etc)
-Scripteri cu experiență, ce pot ajuta în anumite situații.
-Manageri pentru secțiunea RooT ( O secțiune unde se pot posta resurse, mai pe scurt o miniplatformă de gaming )

Deținem în prezent:
Servere de Counter-Strike 1.6 ( Classic, Respawn & WAR cu pluginuri unnice )
Servere de Counter-Strike Global Offensive ( Competitive, Deatmatch, Garena )

Proiecte:
Cel mai nou proiect este un LGSL, adică un fel de gametracker unde se pot promova serverele.
Urmează un index cât de curând.