| RosuCosmin a întrebat:

Salutare. Sunteti de acord ca Need For Speed World are cel mai slab "shield" impotriva hack-urilor? Adica acum un an m-am lasat de Nfs World deoarece m-am plictisit de el, dar azi, m-am hotarat sa il descarc. Surpriza mea, din vreo 7-8 curse cat am facut nu erau lipsiti : playerii cu tank, playerii care pornesc cand numaratoarea e la 3 ( startul ), playerii care au boost unul dupa altul, playerii de lv 1 cu Porsche si Lamborghini. Nfs world este ce a fost inainte? Bafta.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

A fost vreodata ceva de capul lui? E un rahat cu harti reciclate de prin NFSU si MW pentru cei suficient de retarzi sa bage bani in asa o mizerie.