| b1l0v a întrebat:

Acum cateva zile,m-am apucat de WoW,e cel mai tare MMORPG pe care l-am jucat vreodata,dar nu inteleg cum se fac itemele la rogue,druid si monk,m-am apucat pe un server PvP,le-am incercat pe toate, dar astea 3 mi-au placut... Daca imi poate spune cineva cum se joaca bine cu ele,ce iteme imi trebuie ca sa fiu cat de cat bun in duele,va rog sa-mi explicati si mie, dau FUNDA!

1 răspuns:
| NoobyLolman a răspuns:

Fa raiduri gen HoT, DS, FL si questuri in tol barad si deepholm(asta daca ai lvl 85