| Scarlatina a întrebat:

Administrez un server de CS 1.6, un Mod JB... Am o problema, foarte mare pentru mine. Deci... Nu ma pot conecta pe gcp.hostprofil.ro (GameCP). Imi spune asa :

Hopa! Google Chrome nu a putut găsi gcp.hostprofil.ro

Accesaţi o copie păstrată în memoria cache a site-ului gcp.hostprofil.­ro

Ce are? Inainte imi mergea si acum nu-mi mai merge... Prietenilor mei le merge site-ul (GameCP), mie nu. De Ce?

*Dau Funda Celui Care Stie Care E Problema!*

1 răspuns:
| gmbod1 a răspuns:

Pff stiu ce trebuie facut dar nu te pricepi in niste programe da-mi add la gmbody98 si te ajut cu toata placerea