| diNNozo a întrebat:

am avut nevoie de un sfat. si am zis ca vin la voi!

Vreau Sa imi fac " pc gaming 2013 " laughing)
ok. si as dori sa va cer parearea.

acest procesor am sa il cumpar

Procesor Intel® CoreTM i7 3770K IvyBridge, 3500MHz, 8MB, socket 1155, Box

asa si as dori si o placa video mai buna sa zic asa pentru el.
dar nu stiu sigur care dintre cele doua sa aleg. sa fie mai buna pentru jocurile astea mai noi gen : battlefield 3, far cry 3, crysis 3, gta 5 ( cand o sa apara ) laughing

Placa video Gigabyte nVidia GeForce GTX660 TI, 2048MB, GDDR5, DVI, HDMI PCI-E - 1. 34999 Lei ( 13 milioane )

sau aceasta placa video

Placa video Gigabyte nVidia GeForce GTX760, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E 1. 18999 Lei ( 12 milioane )

diferente intre preturi nu e asa mare. eu consider ca GTX 760 e mai buna. dar nu sunt asa sigur. dati si voi va rog frumos cu parerea!

MULTUMESC ANTICIPAT! DAU FUNDAAA

1 răspuns:
| angelino17 a răspuns:

O_O ce mai pc. frate... A DAAA, mau sunat NASA 5 min inainte. vor pc-u inapoi de la tine!