| Stan_Marìuś_1997 a întrebat:

Salutare TPU,am facut un server de minecraft si am pus ip-ul de la hamachi, si am o intrebare : cei lalti playeri vor putea sa se conectze?

Răspuns Câştigător
| giliman a răspuns:

Pentru a se conecta alti playeri, in primul rand stiam ca trebuie sa ai ip static, deci cam asta este baza. Nu iti recomand sa faci un server deoarece ti-ar trebui un pc de la o mie de euro in sus, cu o capacitate mare de stocare si sa fie,, bazat".

1 răspuns:
| Stan_Marìuś_1997 explică:

Acum am incercat si nu a mers, ce pot face ca sa se conecteze playeri?