| anonim_4396 a întrebat:

Am intampinat o problema la descarcarea unei aplicatii! Cand dau pe butonul de download imi apar niste reclame/sondaje de genu „cele mai tari tonuri de ape", „ testeaza-ti IQ-ul", „descarca lanterna app" sau „testeaza-ti iubirea" si orice as face nu pot sa scap de ele pentru a putea descarca fisierul! Aveti idee cum pot trece de ele ca sa pot downloada o aplicatie? Multumesc! Acesta este link-ul cu siteul de unde vreau sa descarc: http://jlyse.net/? gAL5Pfd

2 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Adblock.

| marin81 a răspuns:

Iti apar acele "reclame" pentru ca au torul aplicatiei vrea bani, pentru a descarca/ Eu zic sa cauti in alta parte