| Levington a întrebat:

Am și eu o problemă! Am un Samsung galaxy s9 și am folosit inregistrarea pentru ecran sau " screen recorder" și am descărcat și o aplicatie din market și de atunci îmi intră în market cu oferte la niste aplicații sau îmi apar reclame! Are cineva idee cum scap de acele reclame?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Amice,sunt reclame in aplicatie pe care oricine le are.Fie dezinstalezi aplicatia fie o modezi cu Lucy Patcher ca sa folosesti aplicatia fara reclame
----------------------------------
Funda?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia.

| Levington explică:

Sunt reclame în aplicație, dar mă deranjează că apar și după ce o închid, gen când vizionez un clip pe Youtube, îmi apare o reclamă, sau când joc alt joc sau orice altceva, îmi apar reclame..de nicaieri!