| ShooterGirl a întrebat:

Am jucat cateva zile minecraft si acum nu imi mai merge apare scrisul acela cu MINECRAFT pe mijloc si dispare nu intra in nimic.Ma puteti ajuta, de ce nu merge minecraftul ce s-a intamplat mereu mi-a facut asa dupa cateva zile?

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Acum ar trebui sa nu mai fie problema, au rezolvat cei de la MOJANG. Daca o mai ai zi-mi.

| ShooterGirl explică (pentru TiberiuFasole):

Am luat Minecraft Launcher si merge perfect totusi mersi

4 răspunsuri:
| ShooterGirl explică:

Nu mai este nevoie am rezolvat mi-am luat Minecraft Launcher si merge perfect tostusi va multumesc

| Deadliyy a răspuns:

Reinstal. Cred ca ti-a stricat minecraftu' cineva.Link:
http://www.minecraft-download.eu

| ShooterGirl explică (pentru Deadliyy):

Am incercat si tot nu merge.Ce sa fac?