| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutor pentru cs 1.6 cred ca multi cunoasteti problema OpenGl video mode error am setat opengl ca video mode, iar acuma, nu mai apare meniul unde era
new game
multiplayer
seting
quit
etc ce sa fac ca sa o bag din nou pe software

Răspuns Câştigător
| Nustiucinece a răspuns:

Salut, intra in folderul cu cs si da al doilea click pe launcher dupa dai properties sus ai niste casute dai pe compatibility si jos ai niste casute bifeaza Run in 640x480 screen resolution.

| Paun_Andrei_1978 a răspuns (pentru Nustiucinece):

Ai facebook

| Nustiucinece a răspuns (pentru Paun_Andrei_1978):

Nu. skype tyberius26

4 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Imi pare rau, dar trebuie reinstalat windows-ul.Cred ca este si alta metoda, dar nu am aflat inca.Succes!

| Paun_Andrei_1978 a răspuns (pentru Mafiotu007):

Am bagat windows din nou acuma 2 zile dar tot nu merge