| NykuMjFan a întrebat:

Am o intrebare legata de celebrul joc Cstrike.
Am vazut, cred ca e un bind sau ceva de genu care... in momentul in care apesi pe "y" (tasta de pe care scrii pe chat) sus apare un anumit mesaj ca si cum l-ar fi scris el, apoi mai scrie ceva si cand da enter si il trimit apare ceva de genu: >========= xD [mesajul lui]. Mai pe scurt intrebarea este: cum sa pui bind pe o tasta sa scrii cu "sufixe". Sau ar mai fi una care ma intereseaza. Stiu cum fac binduri "colorate" in notepad ++ dar daca vreau sa pun bind pe y sa scrie de fiecare data colorat? primul care raspunde CORECT la amandou Fundita happy

7 răspunsuri:
| NykuMjFan explică:

Nu am intrebat daca scrie colorat sau nu. Citeste atent! stiu sigur ca le apare. Insa decat sa faci post-hunt mai bine nu mai posta

| NykuMjFan explică:

E mai rau decat raspunsul lui ciufu. Cititi Cu Atentie!

| NykuMjFan explică:

Da' nu ai raspuns deloc. Aia ce mi-ai dat tu e sa colorezi tot chatul. Eu vreau doar eu sa scriu colorat si sa vada si ceilalti ca se poate

| Mycula a răspuns:

Da ma eu am raspuns la o intrebare la a 2 nu la toate.

| Mycula a răspuns:

Tu esti prea... cum sa faci asa ceva e sv tau. Doar daca ai sv tau lol frate esti...

| Ciufulituuu a răspuns:

La cea cu notpadu daca ai configuratie iti va aparea colorat dar doar tie si la cealalta nu stiu big grin