| b1ng0 a întrebat:

I s-a intamplat cuiva pe Counter - Strike 1.6 sa intre pe un anumit server, iar acel server sa puna binduri(de ex:cand dau in options si dau ok ma conecteaza pe acel sv / cand apas pe tasta C imi scrie la chat,, Conectati-va pe X server,,). Cum fac sa scap de binduri?

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Intri in in folderul cu cstrike, la resource si stergi GameMenu, apoi il descarci de pe net. Funda? PLZ

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Intri la optiuni, apoi la Keyboard si dai reset sau default (in functie de ce modare ai la CS), sau si mai simplu, scrie in consola unbind all si dai enter.
Daca tot nu scapi, intra in folderul unde ai jocul instalai si sterge config.cfg