| LoveDependent a întrebat:

Salutare, TPU! Am o intrebare mai ciudata. Nu stiu cati dintre voi isi amintesc din copilarie (generația 2000 ma refer) jocul acela care se difuza la televizor dimineața. Cred ca cineva il juca de pe telefon si mai apoi se difuza la televizor. Era un dinozaur sau ceva de genul asta si aveai mai multe nivele, trebuia sa colectezi ceva diamante cred; mai multe nu imi amintesc laughing Cine imi poate spune numele, are funda si tot respectul.

1 răspuns:
| andreimpwr a răspuns:

Ma îndoiesc sa fi fost pe telefon, atunci nu prea erau telefoane sofisticate pentru jocuri mai complexe. Probabil era ceva pe pc, gen Sonic, Pac-man, Super-Mario