| TonyStarkRO a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Eu de fiecare data cand intru pe laptop, ca sa ma loghez la reteaua de internet trebuie sa bag parola si username-ul din contractul cu cei de la internet. Ce pot face sa se conecteze automat la aceasta retea fara sa mai introduc informatiile? Am Windows 10 (Pro).
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Faci o scurtătură pentru conexiunea PPoE și o pui în meniul Startup. Sau o pui să fie rulată de task scheduler la lansarea Windows.