| DanyFKY a întrebat:

Am o problema cu programul Cheat Engine.
L-am folosit in mai multe scopuri de exemplu: Metin2, jocuri facebook etc.
.dar cand am incercat sa il folosesc pentru jocul 8 Ball Pool dupa facebook nu imi merge. Cred ca am incercat toate tutorialele posibile si imposibile dupa YouTube. Totul este ok pana cand scanez acel cod, unde ar trebui ca in stanga sa-mi apare acele cifre sau litere pe care trebuie sa le modific. Cand il scanez pur si simplu nu se intampla nimic, apare acea bara ca se scaneaza dar nu imi apar acele cifre sau litere cum apar la cei din video-uri.

Dau funda celui care ma ajuta.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| RoByTzA63 a răspuns:

Nu toate jocuri merg cu Cheat Engine-ul. Iata de ce: informatiile pe care tu vrei sa le schimbi se schimba la tine in calculator, insa la cei ce progameaza si controleaza acest joc nu se intampla nimic. Unele jocuri nu-s asa de mari si cu tot felul de FireWall-ul, dar 8 Ball Pool este.

| DanyFKY explică (pentru RoByTzA63):

Pai da, dar culmea este ca la toti le merge, numai mie nu straight face