| Ginghina_Alex_1998 a întrebat:

Salutare TPU am o problema cu samp-ul recent mi-am schimbat windowsul am trecut de la vista 32 bit la win 7 ultimate 32 bit. deci cand intru in samp si dau connect la un server se deschide gta san andreas (single player... offline) nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma. cine ma ajuta primeste funda

4 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Poate nu ai instalat sa-mp unde trebuie...dezinstaleaza sa-mp si instaleaza-l iar in folderul unde este gta san andreas

| Ginghina_Alex_1998 explică (pentru Kreefy):

Am incerct dar nu merge... mersi oricum sad

| Andrei_Steff_2001 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si pe urma instalează-l înapoi

| Ginghina_Alex_1998 explică (pentru Andrei_Steff_2001):

Am incercat dar nimic nu functioneaza... mersi oricum