| Viorel_Tudor_1990 a întrebat:

Sall TpU. Cand vreau sa intru in samp, ma conectez la server, dupa accea iim apar niste imagini albe si mi se deschide Gta San Andreas single player
Nu stiu ce are, am incercat sa il si reinstalez de vreo 6 ori, am sters si gta_sa_set din user files.
Si ieri am bagat moduri si mi-a mers chiar si pe samp si n-a avut nimic iar daca instalez CLEO imi da crash.
Ma ajutati va rog!

Răspuns Câştigător
| laurivan a răspuns:

Virusi, sau ai o versiune piratata a jocului.

| Viorel_Tudor_1990 explică (pentru laurivan):

Eu am versiunea v1.1
Si am vazut ca nu doar eu am avut problema asta..Am citit pe net ca trebuie sa iau versiunea v1.0 ca sa mearga

2 răspunsuri:
| Viorel_Tudor_1990 explică:

Gta am rezolvat.

Era de la crack.Dar mersi laurivan