| EternWave a întrebat:

Am o problema la castile Marvo HG9012, pe care le am de 1 saptamana. Se aude mai tare in casca din dreapta decat in cea din stanga. Am problema asta de 1 zi si e foarte enervant! Vreo idee cum as putea sa rezolv asta? Ar trebui sa le trimit la gaantie?

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Trimite-le in garantie pentru ca aceasta problema apare daca un fir este desprins.

1 răspuns:
| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

Sau inainte sa la trimiti in garantie du-te la sounds, playback devices, click pe castile tale si apoi te duci la levels si sa fii sigur ca sunetul e egal in fiecare casca.