| alex20056 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare astazi mama uitata prin pc si am vazut ca am placa video de 64 mb pro si mi-a ridica la 96 mb daca i-as mai da inca 512 mb din ram s-ar face de 128? a da placa video este integrata si ddr1 agp si as vrea sa stiu daca se mai gasesc placa video agp si ati putea sa ami lasati un link deunde pot cumpara una?

Răspuns Câştigător
| FreeKiller a răspuns:

Ia de pe okazii.ro si linkul e acesta:http://www. okazii.ro/cautare/placa+video+agp.html ia-ti placa video agp nVIDIA mx440 e de 128mb si e foarte ieftin doar 50 de ron. Funda?