| Priap a întrebat:

Spuneti-mi un site, magazin de unde pot cumpara o placa video ddr1 ca eu tot caut si nu gasesc

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De ce ddr1?

| Priap explică (pentru K0sti):

Pai numa ddr1 merge ii AGP

| K0sti a răspuns (pentru Priap):

Ti-am raspuns si in postul celalalt! Nu exista "ii", exista "este"! Macar nu scrieti cum vorbiti! Poti pune orice placa pe AGP, nu te pasioneaza memoria de pe ea!

| fuzzer a răspuns:

Vezi pe mercador sau pe tocmai, sunt si mai ieftine.

| HaKa93 a răspuns:

Chiar, de ce ddr1? la placile video nu condeaza ce tip sunt. numai sa fie compatibile cu placa de baza

| RobertFHC a răspuns:

Cauta in blocuri, acolo unde repara lumea pc-uri, supranumitul "service" laughing dar, de obicei acolo gasesti multe componente vechi si iti fac si rost happy

| JustM3JustABoy a răspuns:

O poti cumpara de la orice service de calculatoare, pe internet nu o sa gasesti decat ce e mai nou. De unde esti?